Про підприємство

Як і з чим працює

ДП "ДНІПРОДІПРОШАХТ"

Підприємство має у своєму розпорядженні матеріально-технічну базу, в цьому числі:

  • сучасна комп’ютерна техніка;
  • один з найбагатших у вугільній галузі архів проектної документації, зібраний за весь період діяльності;
  • має в своєму складі необхідні структурні підрозділи і висококваліфікованих фахівців, що дозволяє виконувати розробку проектно кошторисної документації на будівництво об’єктів на високому науково-технічному рівні.

Менеджмент

На підприємстві функціонує система менеджменту якості проектної продукції на основі державного стандарту ДСТУ ISO 9001: 2009.На 

Ліцензії

Підприємство має свідоцтво про державну реєстрацію та державні ліцензії на виконання проектних і спеціальних видів робіт.

Проектування

Крім об’єктів вугільної промисловості підприємство має досвід проектування рудників і кар’єрів з видобутку алмазів та інших корисних копалин.

Не підлягає приватизації

Дніпродіпрошахт згідно Закону України від 07.07.1999г № 847-XIV віднесений до числа підприємств, що не підлягають приватизації.

За проектами Дніпродіпрошахт

побудовано, реконструйовано, технічно переоснащено та відновлено:

0
Шахт
0
Кар'єрів
0
Збагачувальних фабрик
0
Збагачувальних установок

Ордена Трудового Червоного Прапора інститут "Дніпродіпрошахт" має більш ніж 80-річну історію проектування вугільних шахт, рудників, кар'єрів, збагачувальних фабрик, підземних споруд спеціального призначення, населених пунктів і об'єктів інфраструктури.

За весь час існування

"ДНІПРОДІПРОШАХТ" підготував

0
Доктори наук
0
Кандидатів наук
0
Лауреати державних премій
0
Заслужених винахідників і архітекторів
0
Співробітників нагороджені орденами
0
Співробітника нагороджені медалями
Із історії досягнень

Здобутки "ДНІПРОДІПРОШАХТ"

Головний у галузі

Інститут в колишньому Радянському Союзі був головним зі спорудження гірничих виробок в складних гірничо-геологічних умовах, механізації трудомістких допоміжних робіт в підземних умовах з електропостачання, диспетчеризації та зв’язку, а також базовим по автоматизації проектних робіт.

Географія роботи

За проектами інституту відновлювалися шахти, зруйновані в роки громадянської та Великої Вітчизняної війни, будувалися нові, реконструювалися і технічно переоснащувати діючі шахти в Центральному, Червоноармійському, антрацитового районах Донбасу, будувалися вугільні підприємства на Мангишлацькому родовищі, кар’єри в Кузбасі і на Сахаліні.

«Західний Донбас»

За проектами інституту освоєний і розвивається вугільний регіон «Західний Донбас» з інфраструктурою, містами і шахтарськими селищами, видобувний 15 млн.т вугілля на рік.

Державна премія СРСР

За високоефективне освоєння Західного Донбасу – нового родовища зі складними умовами група фахівців інституту удостоєна Державної премії СРСР за 1975 рік.

Орден "Трудового Червоного Прапора"

У 1978 році за досягнуті успіхи в області проектування і внесок в розвиток вугільної промисловості інститут нагороджений орденом Трудового Червоного Прапора.

З'явились питання? Зателефонуйте до нас!