Про підприємство
Як і з чим працює
ДП "ДНІПРОДІПРОШАХТ"
Підприємство має у своєму розпорядженні матеріально-технічну базу, в цьому числі:
- сучасна комп’ютерна техніка;
- один з найбагатших у вугільній галузі архів проектної документації, зібраний за весь період діяльності;
- має в своєму складі необхідні структурні підрозділи і висококваліфікованих фахівців, що дозволяє виконувати розробку проектно кошторисної документації на будівництво об’єктів на високому науково-технічному рівні.
Менеджмент
На підприємстві функціонує система менеджменту якості проектної продукції на основі державного стандарту ДСТУ ISO 9001: 2009.На
Ліцензії
Підприємство має свідоцтво про державну реєстрацію та державні ліцензії на виконання проектних і спеціальних видів робіт.
Проектування
Крім об’єктів вугільної промисловості підприємство має досвід проектування рудників і кар’єрів з видобутку алмазів та інших корисних копалин.
Не підлягає приватизації
Дніпродіпрошахт згідно Закону України від 07.07.1999г № 847-XIV віднесений до числа підприємств, що не підлягають приватизації.
За проектами Дніпродіпрошахт
побудовано, реконструйовано, технічно переоснащено та відновлено:
Ордена Трудового Червоного Прапора інститут "Дніпродіпрошахт" має більш ніж 80-річну історію проектування вугільних шахт, рудників, кар'єрів, збагачувальних фабрик, підземних споруд спеціального призначення, населених пунктів і об'єктів інфраструктури.

За весь час існування
"ДНІПРОДІПРОШАХТ" підготував
Із історії досягнень
Здобутки "ДНІПРОДІПРОШАХТ"
Головний у галузі
Інститут в колишньому Радянському Союзі був головним зі спорудження гірничих виробок в складних гірничо-геологічних умовах, механізації трудомістких допоміжних робіт в підземних умовах з електропостачання, диспетчеризації та зв’язку, а також базовим по автоматизації проектних робіт.
Географія роботи
За проектами інституту відновлювалися шахти, зруйновані в роки громадянської та Великої Вітчизняної війни, будувалися нові, реконструювалися і технічно переоснащувати діючі шахти в Центральному, Червоноармійському, антрацитового районах Донбасу, будувалися вугільні підприємства на Мангишлацькому родовищі, кар’єри в Кузбасі і на Сахаліні.
«Західний Донбас»
За проектами інституту освоєний і розвивається вугільний регіон «Західний Донбас» з інфраструктурою, містами і шахтарськими селищами, видобувний 15 млн.т вугілля на рік.
Державна премія СРСР
За високоефективне освоєння Західного Донбасу – нового родовища зі складними умовами група фахівців інституту удостоєна Державної премії СРСР за 1975 рік.
Орден "Трудового Червоного Прапора"
У 1978 році за досягнуті успіхи в області проектування і внесок в розвиток вугільної промисловості інститут нагороджений орденом Трудового Червоного Прапора.